Konuklarımız Bizim İçin Ne Dediler

Patnosun Asansörlü nadir apartlarından bir tanesidir. Merkeze yakındır Tavsiye Ederim. En azından gidin görün. Karar vermekte zorlanmayacaksınız.
 
Gönderim Tarihi: 03 Eylül 2016
Yazar: Kemal
Apartın merkezi konumda olması ve odalarının büyük olması büyük avantaj. Özellikle Büyük buzdolabının olması çok güzel.
 
Gönderim Tarihi: 03 Eylül 2016
Yazar: Sinan

<< Başla Geri 1 İleri Son >>

Sayfa 1 arasında 1


Konuk Defteri
* Doldurulması Zorunlu Alanlar
Adınız Soyadınız:*
E-Mail Adresiniz:*
Güvenlik Kodu:
Güvenlik Kodunu Giriniz :*
Yorumunuz:*

Rosy Apart Ayrıcalığı

 • Patnos Merkezdeyiz

  Patnos Merkezde Apart
  Rosy Apart Çarşı Merkezde Olup Tüm Yerlere Yürüme Mesafesindedir. İlçe Mem, Çağdaş Avm, Öğretmenevi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Arasındadır
 • Full Eşyalı Apartlar

  Patnosta Eşyalı Apart
  Yatak + Baza + 82 Ekran Led Tv + Büyük Buzdolabı + Çamaşır Makinası +Set Üstü Ocak + Aspiratör + Elbise Dolabı + Çekyat + Komidin + Uyku Takımı + Digitürk Uyumlu Uydu
 • 1+1 veya Tek Oda

  Patnosta 1+1 Apartlar
  1+1 Apartlarımızda 1 Salon, 1 Yatak Odası, Amerikan Mutfak, Banyo ve WC den Oluşmaktadır. Tek Odalı Apartlarımız ise Amerikan Mutfaklı Salon, Banyo ve Wc den oluşmaktadır.
 • Güvenlik Sistemleri

  Patnosta Güvenli Apart
  Apartımız Dışardan; 1 tane 360 Dereceli Mobese Kamera ve 9 tane normal kamera, Her katta ise 3'er tane Güvenlik Kamerası ile 7*24 İzlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.
 • Wi-fi Sınırsız İnternet

  Patnosta İnternetli Apart
  Apartlarımızın Her Katında Wi-fi Modemleri Bulunmaktadır. Her Apart Dairede İnternet Wi-fi Full Çekmektedir. Apartımızda İnternet Ücretsizdir. Bağlantı sorunu yaşamazsınız
 • Sıcak Su ve Kalorifer

  Patnos Sıcak Su ve Kaloriferli Apart
  İlçemiz Patnos Kış aylarında soğuktur. Fakat Tüm Apart Dairelerimiz Koloriferli olduğu için ısınma problemi yaşamazsınız. Ayrıca Tüm apartlarımızda 7*24 Sıcak Su Kullanabilirsiniz.
 • Apartımız Asansörlü

  Patnos Asansörlü Apart
  Apartımız 7 Katlı olup Asansörlüdür. Asansörlerimiz 6 Kişilik olup geniştir. Asansörümüzde Acil Kurtarma Ünitesi Vardır. Elektirik Kesintisi halinde 20 sn içinde Sistem Devreye Girer.
 • Çelik Kapılar

  Patnos Çelik Kapılı Apart
  Her Apartımızın Dış Kapıları Çelik Kapılardır. Güvenli ve Sağlamdır. Çelik Kapılarımız ısı ve ses yalıtımlıdır. Dışarıya fazla ses vermez. Apartların ısı kaybını önler. Hırsıza karşı korumalı kilitlidir.
 • Otopark Mevcut

  Patnos Otoparklı Apart
  Apartımızın Dış kullanım Alanı Müsait ve Geniştir. Araçlarınızı Apartımızın Önüne Park ederebilirsiniz. Böylece Park ve Güvenlik Sıkıntısı çekmezsiniz.
  Sizin gibi Araçlarınızda Güvende
 • Telefon

  0472 616 19 00

 • Gsm

  0530 348 82 29

Rezervasyon ve Bilgi İçin: 0530 348 82 29 - 0472 616 19 00